Mapa

Autojeřáby Příbram ARIM - naše autojeřábnická technika

Při dlouhodobém pronájmu autojeřábů s obsluhou poskytujeme výrazné slevy, který musí být úměrné s náklady spojenými s provozem.


Autojeřáby - naše technika

Mercedes-Benz GMK

Mercedes-Benz GMK

6 x 4 s velice zajímavou nástavbou autojeřábu, která má dosah 28 m s nosností na maximální vyložení 1,2 t a základním vyložením 4,2 t. Konec základního ramene má kloub, s kterým se nechá zvětšit dosah teleskopických výložníků. Vozidlo má k dispozici na nástavbě korbu, na které se nechá přepravit 8 ks europalet. Autojeřáb je ovládán buď z kabiny jeřábníka nebo pomocí dálkového rádiového ovládání s dosahem 100 m, které má nevyčíslitelnou hodnotu v tom, že obsluha jeřábu může být v těsné blízkosti zavěšeného břemene.


FAUN ATF 30-2

FAUN ATF 30-2

Dvounápravový, dosah na základní vyložení 28 m a s krákorcem má dosah 36 m. Tento jeřáb má nosnost 30 t, krabí chod. Naši zákazníci tento jeřáb využívají na naložení různých břemen v halách nebo špatně dostupných místech. Zde je výhoda tohoto stroje jeho malá délka.


SCANIA

SCANIA

Dosah 38 m, výrobce nástavby je MGK, má taktéž zalamovací rameno jako zelený Mercedes. Tento jeřáb se také ovládá dálkovým ovladačem s dosahem 100 m. Autojeřáb Scania má dle tabulky nosnost max. 5 tun a na vzdálenost 34 m unese 300 kg. Naši zákazníci nejvíce využívají tento jeřáb na stavbu ocelových hal, montáž krovů na rodinných domech, pokládání tašek atd. Tento jeřáb je nejvíce zajímavý tím, že má v půlce svého ramene kloub, kterým je možno si libovolně zvolit úhel ramene a tím se prodlužuje délka dosahu tohoto jeřábu.


LIEBHERR LTM 1045-1

LIEBHERR LTM 1045-1

Dosah na vysunuté základní rameno 34 m + 16 m krákorec, celkový dosah je 50 m. Tento jeřáb má nosnost 45 t, krabí chod. Využití tohoto těžkotonážního jeřábu je především na našem zákazníkovi, kterému se snažíme splnit jeho požadavky.


DEMAG AC25 City

DEMAG AC25 City

Autojeřáb DEMAG AC25 City. Jeřáb je rozměrově velmi kompaktní a téměř o třetinu lehčí než autojeřáby klasické koncepce. Vzhledem k modernímu technickému vybavení je jeřáb bezpečnější a snadněji ovladatelnější. Vlastnostmi se uplatnění nejen v terénu, ale zejména uvnitř staveb díky své nízké průjezdné výšce a natáčením všech kol. Maximální operační výška háku/ s břemenem 38,5 m/ 37 m. Maximální nosnost 25 tun/ 3 m. Průjezdná výška 3,0 m. Šířka 2,5 m. Délka jeřábu/ podvozku 8,4 m/ 6,7 m. Pohon kol/ řízení natáčivé 4×4×4. Hmotnost jeřábu 21 tun.


Ostatní technika - pro vaši stavbu

NEW HOLLAND LB 95 B

NEW HOLLAND LB 95 B

Bagr NEW HOLLAND je vhodný pro veškeré zemní a výkopové práce. Zejména pro výkopy základů rodinných domů, plotů, bazénů, čističek, jímek, vody, kanalizace, plynu, elektrických kabelů, nebo také pro zhotovení příjezdových cest, chodníků a podkladů pro zámkovou dlažbu. Provozní hmotnost 8t. Vodorovný dosah 6,55 m. Hloubka bagrování 6,1 m.


MERCEDES - BENZ MIX - BETONPUMPA

MERCEDES - BENZ MIX - BETONPUMPA

Nástavba domíchávače betonu s pumpou značky Puzmaister. S tímto vozidlem jsme schopni přepravit 7 cm3 betonu v bubnu domíchávače (mixu). Beton pumpa má dosah 21 m + máme 2 ks třímetrových prodlužovacích hadic. Tudíž jsme schopni dopravit beton do vzdálenosti 27 m od středu otoče tohoto stroje. Naši zákazníci si nás převážně objednávají na zalévaní ztraceného bednění, zabetonování základových desek, věnců, stropů, opěrných zdí atd. Čerpání betonu je důležité s námi prokonzultovat telefonicky a následně provést objednávku na betonárce.


RENAULT PREMIUM  - KONTEJNER

RENAULT PREMIUM - KONTEJNER

O celkové nosnosti 26 t. Na toto vozidlo lze naložit 16 t. K tomuto vozidlu vlastníme také vlek o celkové nosnosti 18,5 t a užitečná hmotnost je 14 t. S tímto vozidlem lez pracovat jako s kontejnerem nebo jako se sklápěčkou. Máme k dispozici 3 kontejnery - jeden může být jako plošina i jako valník, druhý je 20 cm3 - je vhodný na přepravu sutě a nebo zeminy a třetí je 40 cm3 se stropní plachtou a je vhodný na komunální odpad.


KONTEJNER - VALNÍK

KONTEJNER - VALNÍK

Máme k dispozici 3 kontejnery - jeden může být jako plošina i jako valník.


Naše pracovní komponenty, které lze využít při práci s jeřáby:

- keson na přepravu betonu - 0,5 cm3
- bádie na přepravu sutě nebo sypkého materiálu 1 cm3
- paletizační vidle na přesun palet. střešních tašek, cihel atd.

 

Pojištění jeřábnických prácí:

Máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu při manipulaci s břemenem do 10 miliónů Kč včetně možnosti připojištění.

2015 © Copyright by ARIM-DL, s.r.o., All rights reserved. Developed by www.WML.cz