Autojeřáby Příbram ARIM-DL

Autojeřáby Příbram ARIM-DL - jeřábnické a zemní práce

Zapůjčení autojeřábů Nabízíme zapůjčení autojeřábů, nákladního vozu a bagru se zkušenou a odborně proškolenou obsluhou v oblasti Příbrami, Dobříše a okolí.

Jeřábnické práce Provádíme veškeré jeřábnické práce, manipulace s břemeny různých druhů v závislosti na požadavku zákazníka a typu mobilního jeřábu, zemní práce, odvoz zeminy.

Životní prostředí Při realizaci zakázek kladem důraz na dodržování bezpečnostních pravidel a také na ohleduplnost k životnímu prostředí.

Hodiny Po konzultaci se zákazníkem posoudíme technické, logistické a organizační parametry plánované akce a navrhneme časově nejvýhodnější řešení.

Pokud jste se rozhodli stavět ve "velkém" jistě se vašim nepostradatelným pomocníkem stane jeden z našich mobilních jeřábů společnosti ARIM-DL s.r.o, která má 8 mobilních jeřábů v nabídce a další stroje které Vám pomohou při realizaci vaší stavby "například naše betonpumpy" atd.

Málokdo provádí jeřábnické práce tak často a v takovém rozsahu, aby se mu vyplatilo autojeřáb vlastnit. Pro všechny, kteří potřebují spolehlivý autojeřáb k příležitostnému pracovnímu nasazení nebo dlouhodobější jednorázové akci svého projektu vám rádi poskytneme naše jeřábnické služby. Pracovní nasazení jeřábů je převážně ve středních Čechách v regionu Příbram - Dobříš, Mníšek, Řitka, Jince, Beroun, Rožmitál, Březnice, Čimelice, Orlická přehrada, Sedlčany a Nový Knín.

ARIM-DL, s.r.o.

Dlouhá Lhota-Drásov 205
263 01 Dobříš

Tel.: 605 700 333
E-mail: mirpok@tiscali.cz

Kontaktní formulář

TOP