Autojeřáby, Betonárna Příbram, Dobříš ARIM-DL

KARIÉRA u ARIM-DL

Vypisujem volné pracovní pozice:

JEŘÁBNÍK

Do naší firmy ARIM-DL, s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici "JEŘÁBNÍK".

Náplň práce:

  • obsluha jeřábů LIEBHERR s nosností 35 - 90 tun
  • údržba techniky
  • vazačské práce

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání uvítáme a ohodnotíme
  • řidičský průkaz skupiny C
  • praxe na pozici výhodou
  • jeřábnický průkaz výhodou, ne nutností
  • zaškolení samozřejmostí
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost ubytování
  • slevu na firemní výrobky a služby
  • pracovní oděv
  • práce v příjemném a přátelském kolektivu
  • nástup možný ihned

Kontakty:

ZEDNÍK/ÚDRŽBÁŘ

Do naší firmy ARIM-DL, s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici "ZEDNÍK/ÚDRŽBÁŘ".

Pokud se nebojíte fyzické práce, důslednost, spolehlivost a samostatnost jsou Vám vlastní, jste náš člověk!

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C výhodou, ne nutností
  • profesní průkaz výhodou, ne nutností

Nabízíme:

  • celoroční, stabilní práci na HPP v areálu naší firmy(Dlouhá Lhota/Březnice)
  • zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Kontakty:

ARIM-DL, s.r.o.

Dlouhá Lhota-Drásov 205
263 01 Dobříš

Tel.: +420 605 700 333
E-mail: info@arim-dl.cz

Autojeřáby a Betonárna Příbram ARIM-DL - Dlouhá Lhota, Příbram, Dobříš

Kontaktní formulář

TOP